2021.gada sasniegumi.

Sasniegumi sacensībās – 2021.

Orientēšanās skrējiens 25.07. Latvijas veterānu spartakiāde :        Biksti            

  • Ilga Elksnīte                                                                               2. vieta
  • Elmārs Antons                                                                          5. vieta 
  • Laura Janševska                                                                       5.vieta
  • Sintija Liekniņa                                                                        6.vieta

        Dobeles novada komanda: (I.Elksnīte, A.Elksnītis, E.Antons, J.Seņko, G.Dude, I.Prikulis, N.Narvaišs, I.Segliņa, J.Segliņš, R.Dakteris, S.Liekniņa, L.Janševska) –  9.v.

OK “Alnis” (Jelgava) 2021.g. sezonas kopvērtējumā:

  • Ilga Elksnīte (S 65 grupā)                                                        1. vieta  
  • Elmārs Antons (V 65)                                                               1.vieta
  • Andris Elksnītis (V 65)                                                  2.vieta

OK “Magnēts” (Rīgas apk.) 2021.g. vasaras sezonas kopvērtējumā: 

  • Ilga Elksnīte (S 65)                                                                 6.vieta
  • Miķelis Taukačs (V 40A)                                                       8.vieta

          Rogainings

Ilga un Andris Elksnīši:

  • 10.07. Pusnakts rogainings (4 h) Rauna   LK kārta 1.v. XUV grupā
  •                                                                         2.v. XSV grupā
  • 24.07. Rīgas rogainings (6 h) Jumpravmuiža           3.v. XSV grupā
  • 14.08. Latvijas čempionāta satelītsac. (6 h) Mordanga  LK kārta      1.v. XUV grupā
  • 3.v. XSV grupā
  • 28.08. Piejūras rogainings (6 h) Apšuciems             1.v. XUV grupā
  • 10.10. Jelgavas rogainings (6 h) Lediņi  LK kārta     1.v. XUV grupā
  •                                                                                               4.v. XSV grupā
  • 26.10. Jūrmalas rogainings (6 h) Ķemeri                    1.v. XUV grupā

Latvijas kausa 4 – 6 h rogainingā kopvērtējums:
Ilga Elksnīte 1.v. WUV grupā,
1.v. WSV grupā,
1.v. WV grupā,
3.v. WOpen gr.
Andris Elksnītis 1.v. MUV grupā,
3.v. MSV grupā,
6.v. MV grupā,
5.v. MOpen gr.

Taku orientēšanās

  • 11.07. Jēkabpils balva  LK kārta        Normunds Narvaišs        1. v.
  •                                                             Kristaps Mierlauks                  2.v.
  • 31.07. Latvijas absolūtais čempionāts PreO  (2 distanču summa) Porkaļi, Ludza    Kristaps Mierlauks               1. v. LV čempions
  •                                                             Normunds Narvaišs                2.v.
  • 01.08. Latvijas čempionāts TempO Porkaļi
  •                                                             Normunds Narvaišs                6.v.
  • 28.08. Lieldienu balva PreO , Rīga, Gaiļezers   LK kārta
  •                                                             Normunds Narvaišs                5.v.
  •                                                             Kristaps Mierlauks                  6.v.

Sacensības “Falco Cup” , Trakai, Lietuva:

  • 11.09. Pasaules kausa kārta TempO   Normunds Narvaišs                27.v.
  •   Kristaps Mierlauks                  4.v. JUN vērtēj.
  • 12.09. Pasaules kausa kārta Pre O  Normunds Narvaišs                15.v.
  •                                                 Kristaps Mierlauks                  4.v. JUN
  • 10.09. PreO – 1                      Normunds Narvaišs                10. v.
  •                                                 Kristaps Mierlauks                  2.v. JUN
  • 11.09. PreO sprints              Normunds Narvaišs                26.v.
  •                                Kristaps Mierlauks         1. v. JUN                                Kristaps sprintā uzrādīja 2. rezultātu absolūtajā vērtējumā
  • “FALCO CUP” kopvērtējums      Normunds Narvaišs            14.v.
  •                                                      Kristaps Mierlauks                  3.v. JUN
  • 09.10. LK kārta PreO , Loja           Kristaps Mierlauks                  2.v.
  • 09.10. PreO sprints, Loja              Kristaps Mierlauks                  3.v.

Sacensības “Slovak TrailO weekend” , Bratislavas apk., Slovākija:

  • 23.10. Pasaules kausa kārta TempO   Normunds Narvaišs                52.v.   
  •                                                 Kristaps Mierlauks                  5.v. JUN
  • 24.10. Pasaules kausa kārta PreO       Normunds Narvaišs                43.v.
  •                                                 Kristaps Mierlauks                  4.v. JUN
  • 23.10. PreO sprints            Normunds Narvaišs                36.v.
  •                                                Kristaps Mierlauks                  9.v. JUN
  • “Slovak TrailO” kopvērtējums     Normunds Narvaišs           45.v.
  •                                                  Kristaps Mierlauks                  4.v. JUN
Raksts publicēts Jaunumi. Pievienot grāmatzīmēm saiti.

Komentāri slēgti.