Kalendārs un rezultāti

TSK “Sprīdītis” 2018. gadā rīkotās sacensības un to rezultāti: 

Kilometri.   OS kopvērtējums.  BA kopvērtējums.

Orientēšanās sacensību Grafiki – ŠEIT

Nr.DatumsStartsNedēļas dienaSacensībasVietaRīkotājs Atbildīgā personaRezultātiPiezīmes/ papildus informācija
121.03.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 1.kārtaTērvete, Pūtelis"TSK Sprīdītis" G.DudeRezultāti.
228.03.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 2.kārtaTērvete, Kaupēna grava"TSK Sprīdītis" I.PrikulisRezultāti.Spliti.
Kopvērtējuma punkti.
31.03.12- 15SestdParka aktivitātes ar OS elementiemDobele, Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.Elksnīte
304.04.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 3.kārtaTērvete, Reh.centrs"TSK Sprīdītis" E.AntonsRezultāti.
Spliti.
TP kopvērtējums
425.04.17- 19TrešdOS 2.k. (pavēle)Biksti-Silakalns"TSK Sprīdītis" R.DakterisRezultāti.
Spliti.
530.04.11:00PirmdKross "Bērzes Apļi" 1. k. (45 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" A.KrumbergsRezultāti.
616.05.18:00TrešdBA 2. k. (50 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" A.ElksnītisRezultāti
723.05.17- 19TrešdOS 3.k. (pavēle)Spārnu ezers"TSK Sprīdītis" J.SeņkoRezultāti.
Spliti.
830.05.18:00TrešdBA 3. k. (55 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.ElksnīteRezultāti
910.06.12:00SvētdDobeles atklātais OSČ Naudīte (Mūrīši)"TSK Sprīdītis" I.PrikulisRezultāti

Posmu laiki
Foto reportāža (A.Narvaišs)
1013.06.17- 19TrešdOS 4.k. (pavēle)Pokaiņi"TSK Sprīdītis" I.PrikulisRezultāti

Posmu laiki
1120.06.18:00TrešdBA 4. k. (60 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.OzoliņaRezultāti.
1218.07.18:00TrešdBA 5. k. (60 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.OzoliņaRezultāti
1315.08.18:00TrešdBA 6. k. (60 min) Ķestermežs"TSK Sprīdītis" V.UpīteRezultāti
14 Velopārgājiens "TSK Sprīdītis" G.Dude
1505.09.18:00TrešdStundas skrējiensDobele, Ceriņu dārzs"TSK Sprīdītis" I.PrikulisRezultāti.
1612.09.18:00TrešdBA 7. k. (55 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.OzoliņaRezultāti
1715.09.12:00SestdOS "Sprīdīša stafete" (3 etapi) "TSK Sprīdītis" I.PrikulisKomandu vērtējums.
Rezultātu kopsavilkums.
1816.09.12:00SvētdTērvetes Taku-OTērvetes Dabas parks"TSK Sprīdītis" N.NarvaišsRezultāti.
1919.09.17- 19TrešdOS 5.k. (pavēle)Pokaiņi"TSK Sprīdītis" V.LukjanovsRezultāti.
2023.09.12:00SvētdSkrējiens "Apkārt Augstkalnes ez."AugstkalneAugstkalnes vsk.L.Karloviča
2126.09.18:00TrešdBA 8. k. (50 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" J.Seņko
2207.10.12:00SvētdKross "Sprīdīša skrējiens"Tērvete, RC"TSK Sprīdītis" A.Narvaišs
2314.10.11:00SvētdBA 9. k. (45 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.Ozoliņa
26.12.12:00Trešd"Ziemassvētku izvēle" rogainings "TSK Sprīdītis" I.Segliņa

Sacensību nolikums           Grupu dalījums sacensībās

Sacensības bez kārtas numura netiek skaitītas sezonas kopvērtējumos