Kalendārs un rezultāti

TSK “Sprīdītis” sacensību nolikums. Dalījums pa grupām.

OS Kopvērtējums. BA kopvērtējums KM kopvērtējums.

Orientēšanās seriāla grafiki LOF lapā – šeit

Ies N.DatumsStartsNed.d SacensībasVietaRīkotājsAtbildīgā personaRezultāti
123.03.12-15SestdTērvetes pavasaris OS 1.k.Tērvete,LVM IC"TSK Sprīdītis" I.PrikulisDistanču rezultāti.
Labirints.
Spliti.
Iegūtie punkti.
203.04.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 2.k.Tērvete,Reh.centrs"TSK Sprīdītis" G.DudeRezultāti.
Spliti.
310.04.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 3.k.Tērvete,Melnā leja"TSK Sprīdītis" E.AntonsRezultāti
Spliti.
TP kopvērtējums.
406.05.11:00PirmdKross "Bērzes Apļi" 1. k. (45 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" A.KrumbergsRezultāti
515.05.17- 19TrešdOS 4.k. (pavēle)Biksti-Silakalns (R)"TSK Sprīdītis" R.DakterisRezultāti
Posmu laiki
Punkti.
622.05.18:00TrešdBA 2. k. (50 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" A.ElksnītisRezultāti
725.05.12:00SestdDobeles atklātais OSČ Vipēdis"TSK Sprīdītis" I.PrikulisRezultāti.
Posmu laiki.
805.06.18:00TrešdBA 3. k. (55 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.ElksnīteRezultāti.
Punkti.
912.06.17- 19TrešdOS 5.k. (pavēle)Mūrīši (Z)"TSK Sprīdītis" I.PrikulisRezultāti.
Posmu laiki.
1026.06.18:00TrešdBA 4. k. (60 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.OzoliņaRezultāti.
1117.07.18:00TrešdBA 5. k. (60 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" I.Ozoliņa
1214.08.18:00TrešdBA 6. k. (60 min) Ķestermežs"TSK Sprīdītis" N.Narvaišs
1318.08.12:00SvētdTaku-O sacensībasTērvete "TSK Sprīdītis" N.Narvaišs
14 VelopārgājiensAugstkalne- Vilce"TSK Sprīdītis" G.Dude
1504.09.18:00TrešdBA 7. k. (55 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" A.Narvaišs
1611.09.18:00TrešdStundas skrējiensDobele, Ceriņu d."TSK Sprīdītis" I.Prikulis
1714.09.12:00SestdOS "Sprīdīša stafete" (3 etapi)Silakalns (A)"TSK Sprīdītis" J.Segliņš
1818.09.17- 19TrešdOS 6.k. (sprints)Kroņauce"TSK Sprīdītis" J.Seņko
1921.09.12:00SestdSkrējiens "Apkārt Augstkalnes ez."AugstkalneAugstkalnes vsk.L.Karloviča
2002.10.18:00TrešdBA 8. k. (50 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" L.Janševska
2106.10.12:00SvētdKross "Sprīdīša skrējiens"Tērvete, RC"TSK Sprīdītis" A.Narvaišs
2223.10.20 -21TrešdOS 7.k. (nakts)Tērvete, RC"TSK Sprīdītis" A.Dude
2327.10.11:00SvētdBA 9. k. (45 min)Ķestermežs"TSK Sprīdītis" V.Upīte
26.12.12:00Ceturt"Ziemassvētku izvēle" rogainings "TSK Sprīdītis"
09.11. SestdSezonas noslēguma pasākums "TSK Sprīdītis" valde

Iesakām piedalīties:

  • 6.-7.04. “Kurzemes pavasaris”, Saldus, Skrunda, OK “Saldus”
  • 27.04. “Stirnubuks”, Tērvete
  • 28.09. “Miķeldienu sportiskās aktivitātes”, Tērvetes RC

Kalendārs PDF formātā.

N.B. Sacensības bez kārtas numura netiek skaitītas kopvērtējumā.