Sacensību kalendārs 2017

TSK “Sprīdītis” 2017. gadā rīkotās sacensības:

Sacensību nolikums           Grupu dalījums sacensībās

Nr.DatumsStartsNed.d SacensībasVietaRīkotājsAtbildīgā persona
122.03.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 1.k.Tērvete, sanatorijaTSK SprīdītisE.Antons
229.03.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 2.k.Tērvete, Pūteļu karjersTSK SprīdītisN.Narvaišs
01.04.12- 15SestdParka aktivitātes ar OS elementiemDobele, ĶestermežsTSK SprīdītisI.Prikulis
312.04.16- 18TrešdTērvetes pavasaris OS 3.k.Tērvete, Gulbju ezersTSK SprīdītisG.Dude
414.04.11:00PiektdKross Bērzes Apļi 1. k. (45 min)ĶestermežsTSK SprīdītisA.Krumbergs
526.04.18:00TrešdBA 2. k. (50 min)ĶestermežsTSK SprīdītisA.Elksnītis
628.04.17- 19PiektdSprīdītis OS 2.k. (pavēle)Biksti-SilakalnsTSK SprīdītisG.Dude
730.04.16- 18SvētdSprīdītis OS 3.k. (sprints)Dobele TSK SprīdītisI.Prikulis
812.05.17- 19PiektdSprīdītis OS 4.k. (pavēle)Spārnu ezers (pilskalns)TSK SprīdītisG.Dude
917.05.18:00TrešdBA 3. k. (55 min)ĶestermežsTSK SprīdītisI.Elksnīte
1002.06.17- 19PiektdSprīdītis OS 5. k. (pavēle)Tērvete, Pūteļu DRTSK SprīdītisN.Narvaišs
1207.06.18:00TrešdBA 4. k. (60 min)ĶestermežsTSK SprīdītisL.Janševska
1111.06.12:00SvētdDobeles, Tērvetes un Auces novadu atklātais OSČ NaudīteOK SaldusO.Zērnis
1316.06.17- 19PiektdSprīdītis OS 6.k. (pavēle)GardeneTSK SprīdītisI.Prikulis
1425.06.11:00SvētdBA 5. k. (60 min)ĶestermežsTSK SprīdītisA.Narvaišs
1516.07.11:00SvētdVelopārgājiensAugstkalneTSK SprīdītisG.Dude
1619.07.18:00TrešdBA 6. k. (60 min) ĶestermežsTSK SprīdītisB.Upmale
1709.08.18:00TrešdBA 7. k. (55 min)ĶestermežsTSK SprīdītisJ.Seņko
1811.08.17- 19PiektdSprīdītis OS 7. k. (izvēle ar dažādu punktu vērt.)Ružu ezersTSK SprīdītisV.Lukjanovs
1903.09.12:00SvētdOS "Sprīdīša stafete" (3 etapi) TSK SprīdītisI.Segliņa
2006.09.18:00TrešdStundas skrējiensApguldes MCTSK Sprīdītis
2115.09.17- 19PiektdSprīdītis OS 8.k. (pavēle)Biksti A- KaķeniekiTSK SprīdītisR.Dakteris
2216.09.12:00SestdSkrējiens "Apkārt Augstkalnes ez."AugstkalneAugstkalnes vsk.L.Karloviča
2317.09.12:00SvētdTērvetes Taku-OTērvete TSK SprīdītisN.Narvaišs
2427.09.18:00TrešdBA 8. k. (50 min)ĶestermežsTSK Sprīdītis
2508.10.12:00SvētdKross "Sprīdīša skrējiens"Tērvete, RCTSK SprīdītisA.Narvaišs
2613.10.20- 21PiektdSprīdītis OS 9. k. (nakts)Tērvete, ICTSK SprīdītisJ.Segliņš
2715.10.11:00SvētdBA 9. k. (45 min)ĶestermežsTSK SprīdītisV.Upīte
28.10.SestdSezonas noslēguma pasākumsTSK SprīdītisValde
26.12.12:00Otrd"Ziemassvētku izvēle" rogainingsTSK SprīdītisI.Segliņa

Sacensības bez kārtas numura netiek skaitītas sezonas kopvērtējumos