Orientēšanās vasaru aizsākot.

Vasaras sākumā aizvadītas vairākas Latvijas mēroga orientēšanās sacensības.
Maija vidū Smiltenes apkaimē notika Latvijas čempionāts garajā distancē, diemžēl “TSK
Sprīdītis” pārstāvju sniegums palielās lietusgāzēs nebija tāds, kā gaidīts. Labāko rezultātu
no mūsējiem uzrādīja Indra Segliņa, S45 grupā ieņemot 9. vietu. Nākošajā dienā, jau
saulainos apstākļos, par neveiksmi nedaudz reabilitējās Guntis Dude, sekojošās Smiltenes
mazās balvas izcīņas sacensībās izcīnot 4. vietu V55 grupā.
Paralēli Smiltenē notiekošajās taku orientēšanās sacensībās – Absolūtajā Latvijas
čempionātā Pre O (precīzās orientēšanās distancē) divu dienu summā iepriekšējā gada
sasniegumu atkārtoja Kristaps Mierlauks, izcīnot bronzas medaļu pieaugušo konkurencē.
Jāpiezīmē, ka ceturtās vietas ieguvēju ar vienādu punktu skaitu Kristaps apsteidza par 4
sekundēm, piektās vietas ieguvēju – par 70 sekundēm. Normunds Narvaišs ierindojās 6.
vietā.
Jūnija sākumā Latvijas čempionātu sacensības taku orientēšanās pārcēlās uz Daugavpili.
Pre O vidējā distancē divu dienu summā Atklātajā grupā Latvijas čempionātā triumfēja
Normunds Narvaišs, Daugavpils kausa izcīņas vērtējumā ieņemot trešo vietu aiz diviem
Lietuvas sportistiem. Kristaps – piektais Latvijas čempionāta ieskaitē.
Ātrās reakcijas, jeb Temp O, distancē Latvijas čempiona titulu atkārtoti izcīnīja
Normunds Narvaišs, kļūdoties tikai 4 risinājumos no 30. Otro vietu izcīnīja Zita Rukšāne
no Sējas novada, trešo – Kristaps Mierlauks. Jāpiezīmē, ka Zitai un Kristapam šīs bija
pēdējās sacensības pirms taku orientēšanās Pasaules čempionāta Portugālē.