Mūsu sasniegumi

 

2016.gads

Guntis Dude Guntis sprints'16
Latvijas čempionāts sprintā 2016 1.vieta V55 gupā;
Latvijas čempionāts maratonā 2016 3.vieta V55 gupā;
LSVS Veterānu 53. Sporta Spēles 2016 2.vieta V55 grupā;
Dobeles novada OS čempionāts 1.vieta absolūti un novada ieskaitē VV grupā;
OK Alnis čempionāts 2016 1.vieta V55 grupā;
Saldus kauss 2016 1.vieta V55 grupā;

 

Daiga Rove
Dobeles novada OS čempionāts 2016 2.vieta absolūti un 1.vieta novada ieskaitē S grupā.

 

Jēkabs Segliņš Jekabs_LCstaf
Latvijas čempionāts stafetē 2016 2.vieta V12 grupā Alnis OK – JNSC komandas sastāvā;
Dobeles novada OS čempionāts 2016 1.vieta absolūti un novada ieskaitē Z grupā;
OK Alnis čempionāts 2016 3.vieta V12 grupā;
Saldus kauss 2016 3.vieta V12 grupā.

 

 

Māra Segliņa
Dobeles novada OS čempionāts 2016 2.vieta absolūti un 1.vieta novada ieskaitē M grupā;
OK Alnis čempionāts 2016 1.vieta S10 grupā.NC 2016 laureāti

Kristaps Mierlauks
Dobeles novada OS čempionāts 2016 1.vieta absolūti un novada ieskaitē V14 grupā;
Falco Cup Lietuva 13.08. 2. vieta Temp O distancē jauniešiem;
Eiropas kausa 8.k. Lietuva 14.08. 3. vieta Pre O distancē jauniešiem;
Falco Cup Lietuva 14.08. 2. vieta kopvērtējumā jauniešiem;
Latvijas čempionāts Murjāņi 01.10. 3. vieta Stafetes komandā pieaugušajiem;
LATVIJAS KAUSA Pre O kopvērtējums 1. vieta Jauniešiem.

Andris Elksnītis
Dobeles novada OS čempionāts 2016 3.vieta absolūti un 1.vieta novada ieskaitē VSV grupā.

 

Normunds Narvaišs
Latvijas čempionāts Daugavpils 11.06. 2. vieta Pre O vidējā distancē AE grupā;
Latvijas čempionāts Daugavpils 12.06. 2. vieta Pre O garajā distancē AE grupā;
Latvijas čempionāts Krustpils nov 10.07. 1. vieta Temp O distancē;
Eiropas čempionāts Čehija 24.05. 26. vieta Latvija – 2 stafetes komandā;
Pasaules čempionāts Zviedrija 27.08. 11. vieta Latvija – 1 stafetes komandā;
Latvijas čempionāts Murjāņi 01.10. 3. vieta „Sprīdītis TSK” stafetes komandā;
LATVIJAS KAUSA Pre O kopvērtējums 3. vieta AE grupā;
LATVIJAS KAUSA Temp O kopvērtējums 2. vieta Absolūtajā vērtējumā.

Ivars Prikulis
Latvijas čempionāts Daugavpils 11.06. 2. vieta Temp O distancē.

 

 

2015.gads

Guntis Dude    LC_sprints_1_Guntis
Latvijas sprinta kauss-2015 1.vieta V55 grupā kopvērtējumā;
Latvijas kauss-2015 2.vieta V55 grupā kopvērtējumā;
Latvijas čempionāts sprintā 2015 1.vieta V55 gupā;
Latvijas čempionāts maratonā 2015 1.vieta V55 gupā;
LSVS Veterānu 52. Sporta Spēles 2015 1.vieta K55 grupā;
Dobeles novada OS čempionāts 1.vieta absolūti un novada ieskaitē VV grupā;
Tukuma sprints 2015 (Baltijas čempionāta laikā) 2.vieta M55 grupā.

 

 

Latvijas stafešu kauss-2015  stafetes
2.vieta V145 grupā kopvērtējumā
komandai Sprīdītis TSK:
Guntis Dude
Jānis Segliņš
Elmārs Antons
Ivars Prikulis

 

 

 

Indra Segliņa   Indra_Zane
Latvijas čempionāts rogainingā 2015.gadā 24h 2.vieta WO un WV grupās pārī ar Zani Blumbergu;
Rēzeknes rogainings 2015 12h 3.vieta WV grupā pārī ar Zani Blumbergu;
Tautas rogainings 2015 8h 3.vieta WV grupā pārī ar Zani Blumbergu;
Malienas kauss 2015 3.vieta kopvērtējumā;
Dobeles novada OS čempionāts 2015 3.vieta absolūti un 1.vieta novada ieskaitē S grupā.

 

 

 

Jānis Segliņš  seglini
LSVS Veterānu 52. Sporta Spēles 2015 2.vieta K40 grupā;
Dobeles novada OS čempionāts 2015 2.vieta absolūti un 1.vieta novada ieskaitē V grupā.

Jēkabs Segliņš
Dobeles novada OS čempionāts 2015 1.vieta absolūti un novada ieskaitē Z grupā.

Māra Segliņa
Dobeles novada OS čempionāts 2015 3.vieta absolūti un 2.vieta novada ieskaitē M grupā;
Malienas kauss 2015 3.vieta kopvērtējumā W8 grupā.