2022.gads

TSK “Sprīdītis” sacensību nolikums, dalījums pa vecuma grupām OS un BA.

OS sprinta kausa nolikums . OS sprinta kopvērtējums.

OS seriāla kopvērtējums. Kilometru kopsavilkums. BA kopvērtējums.

Nr.DatumsLaiksNed.d.PasākumsVietaAtbildīgā persona, organiz.Koordinātes LatLon
1.27.03.
Rezultāti.
Punkti.
12-14Svētd.OS 1. k. (izvēle - 90 min)Tērvete, PūteļiN.Narvaišs56,48175823,427785
2.10.04.
Rezultāti.
Spliti.
Punkti.
12-14Svētd.OS 2. k. Biksti Z / SilakalniN.Narvaišs56,64860922,990145
3.16.04.
Rezultāti.
11:00sestd.Kross "Bērzes Apļi" 1. k. (45 min)ĶestermežsA.Narvaišs56,60683423,285267
4.22.04.
Rezultāti.
Punkti.
15-18Piektd.OS 3. k. (sprinta kausa 1.k.)KroņauceN.Narvaišs56,51364123,337396
5.29.04.
Rezultāti.
Spliti.
Punkti.
16-18Piektd.OS 4. k. (izvēle ar dažādu punktu vērt.)PokaiņiN.Narvaišs56,56748123,09412
6.08.05
Rezultāti.
11:00Svētd.BA 2. k. (50 min)ĶestermežsI.Pisarevs56,60683423,285267
7.11.05.
Rezultāti.
Spliti.
Punkti.
15-18Trešd.OS 5. k. (sprinta kausa 2.k.)JaunbērzeN.Narvaišs/ L.Janševska56,74315823,391345
8.18.05.
Rezultāti.
Spliti.
Punkti.
16-18Trešd.OS 6. k. Gardene, dārziņiN.Narvaišs56.65629523.190129
9.25.05.
Rezultāti.
18:00Trešd.BA 3. k. (55 min)ĶestermežsI.Elksnīte56,60683423,285267
10.10.06.
Rezultāti.
Spliti.
Punkti.
16-18Piektd.OS 7. k. Dobele, ĶestermežsK.Mierlauks56,60584223,281366
11.15.06.
Rezultāti.
18:30Trešd.BA 4. k. (60 min)ĶestermežsN.Narvaišs56,60683423,285267
12.19.06.
Rezultāti.
12:00Svētd.Taku O sacensības (PreO)JaunbērzeN.Narvaišs, I.Prikulis56,73811923,390275
13.06.07.
Rezultāti.
18:30Trešd.BA 5. k. (60 min)ĶestermežsV.Gorškova56,60683423,285267
14.10.07.
Rezultāti.
Spliti
12:00Svētd.Dobeles novada atkl čemp OSGardenes dzelzs tiltsI.Prikulis, J.Seņko56,66003123,182420
15.27.07.
Rezultāti.
18:30Trešd.BA 6.KĶestermežsB.Upmale56,60683423,285267
16.05.08.
Rezultāti.
Spliti.
Punkti.
16-18Piektd.OS 8.k.(sprinta kauss 3.k.)Dobele, stadionsA.Narvaišs56,62153123,270916
17.17.08.18:30Trešd.BA 7.k.ĶestermežsJ.Seņko56,60683423,285267
18.19.0816-18Piektd.OS 9.k.(pagarināta dist.)Tērvete, Rehabilitācijas centrsN.Narvaišs56,48530123,394627
19.02.09.16-18Piektd.OS 10.k.(sprinta kauss 4.k.)Augstkalne, skolaA. Dude56,40475623,334918
20.7.09.18-00Trešd.Stundas skrējiensDobele, Ceriņu dārzsI. Prikulis56,61077923,297153
21.14.09.18-00Trešd.BA 8.k. (55.min.)ĶestermežsL.Janševska56,60683423,285267
22.23.09.16-18Piektd.OS 11.k.Īles mežniecībaN.Narvaišs
23.02.10.12-00Svētd.Kross "Sprīdīša skrējiens"Tērvete, Kaupēna dzirnavasA.Narvaišs56,4922923,41989
24.09.1012-14Svētd.OS 12.k. (sprinta kausa 5.kārta)Auce, Vecauces pilsN.Narvaišs/ S.Liekniņa56,4684222,887681
25.16.10.12-00Svētd.OS Sprīdīša stafete(3.etapi)VipēdisI.Prikulis
26.23.1011-00Svētd.BA 9.k. (50.min.)ĶestermežsA.Krumbergs56,60683423,297153
27.28.1020-21Piektd.OS 13.k.(Nakts apstākļos)Dobele, Saules ielaJ.Seņko56,61812423,274134
28.06.11.11-00Svētd.BA 10.k. (45.min.)ĶestermežsA.Narvaišs56,60683423,297153
Iesakām piedalīties:
03.09.LR čempionāts vidējā distancēĪleOK Saldus
04.09.LR čempionāts stafetēVipēdisOK Saldus