Atklātais Dobeles, Tērvetes un Auces novadu orientēšanās čempionāts

Jau pavisam drīz š.g. 19.jūnijā notiks atklātais Dobeles, Tērvetes un Auces novadu orientēšanās čempionāts. Starts 12:00 veiktās izlozes secībā.

Lūk arī PIRMS-STARTA INFORMĀCIJA un STARTA IZLOZE.

Sacensību centra atrašanās vieta – šeit. Marķējums no Dobeles – Īles ceļa (braucot no Dobeles puses ceļš V1127). Ja brauc no Īles puses pa ceļu V1121, tad jāpagriežas pa kreisi uz V1127. Sacensību centram var piebraukt arī no Bēnes, kurā Īles ielas turpinājums ir ceļš V1127.

Sacensību NOLIKUMS un PIETEIKŠANĀS sacensībām pieejami attiecīgajās saitēs. Neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi(13.06.2016 plkst 23-59), piesakieties sacensībām savlaicīgi! Dalībnieki, kas pārstāv Dobeles, Tērvetes vai Auces novadus, lūdzu, norādiet šo informāciju piesakoties, jo šie dalībnieki startē sacensībās bez maksas. Ja šāda informācija reģistrējoties netiks norādīta, dalībnieks startē par nolikumā norādīto dalības maksu, atbilstoši pieteikšanās termiņam.

Šogad čempionāts notiks atjaunotā H.Šemeļa kartē Dobeles novada Īles pagasta Mūrīšos, kur šogad jau notika Kurzemes Pavasaris. Apvidus ir interesants un izaicinošs, un tagad noteikti tur būs pavisam savādāk, kā agrā pavasarī. Pirmsstarta informācija un precīzi distanču garumi tiks publicēti kopā ar sacensību izlozi – ap 16.06.2016.

Pagājušogad pirmo gadu vīru veterānu grupā tika izcīnīts arī Miķeļa Gediņa kauss un šogad šo tradīciju turpināsim. Kurš būs kausa ieguvējs šogad?

 

Komentāri slēgti.