Latvijas čempionātā Taku orientēšanās sportā

Aizvadītajā nedēļā biedrības “TSK Sprīdītis” taku orientieristi piedalījās Latvijas čempionātā vidējā un garajā distancē, kuras bija izvietotas Vaivaros, jūras krasta kāpu mikroreljefā.

Lai arī rezultāti it kā nav slikti, apmierināts ar savu sniegumu varēja būt tikai Jēkabs Narvaišs, kurš abās distancēs izcīnīja bronzas medaļas. Latvijas taku orientieristu “spices” līmenis ir tik augsts, ka pat ar 2 kļūdām distancē nevarēja cerēt uz vietu labāko trijniekā. Vidējā distancē uzvarēja 2014. gada pasaules čempions Guntars Mankus, otrais – Raivis Reinsons, garo distanci bez kļūdām veica un rezultātā izcīnīja uzvaru Zita Rukšāne, otrais – Guntars Mankus.

Abās distancēs pavisam nedaudz Jēkabam zaudēja un ceturtās vietas izcīnīja mūsu orientieristi – vidējā distancē Normunds Narvaišs, garajā distancē Kristaps Mierlauks.

Līdz ar to šogad visās trīs Latvijas čempionāta taku orientēšanās meža distancēs 3. un 4. vietas “pieder” mūsu klubam,- jūlija sākumā Irbenē absolūtajā Latvijas čempionātā divu distanču summā bronzas medaļu izcīnīja Normunds Narvaišs, bet 4. vietu – Kristaps Mierlauks.

Raksts publicēts Jaunumi. Pievienot grāmatzīmēm saiti.