BA sagatavošanās treniņi-3.06.2020.

Treniņš noritējis un sakrāti pirmie noskrietie kilometri. Atkārtosim kaut ko līdzīgu trešdien, 3.jūnijā noskrietie kilometri, un tad skatīsimies, kas notiek plašajā pasaulē.

 Mēģināsim iesildīties Ķestermežā, pirms krosu seriāls “Bērzes apļi” atbildīs atļautajiem noteikumiem. . Plānojam treniņus sākt trešdien, 20. maijā.       Tā kā diemžēl, bērni līdz 7 gadiem (Tandēmi) nedrīkst piedalīties, tad sadaloties 2 grupās, skaitam būtu jāiekļaujas noteikumu robežās.  Vienojāmies, ka Sprīdītis un draugi sāk no 18-iem, un  uz 19-iem mūs trasē nomaina Aquatics.  Moto vai auto liekam  Meža prospekta malā (aiz autobusa pieturas) vai stāvvietā Tērvetes ielas pusē. Ar velo un kājām var ierasties droši. 
  Ierodamies 5-10 minūtes iepriekš, iesildamies, startējam individuāli vai pa ģimenēm, negrupējamies, skatītājus pēc iespējas atstājam mājās. Par individuālajiem aizsardzības līdzekļiem  katrs domā pats.  Plānojam neveikt apļus uz laiku, bet tikai vākt  2 km apļus. Būs improvizēts starta koridors. Kas gatavs skriet, tas, ievērojot 2 m distanci, tuvojas starta līnijai, Tiesnesis uz savas lapas fiksē dalībnieka  starta laiku. Pēc pusminūtes var startēt nākamais.. Beidzot kārtējo apli, skrējējs nosauc skaļi savu vārdu un uzvārdu (gadījumam, ja tiesnesis viņu nepazīst, vai nepamana), tad saņem attiecīgu krustiņu savā ailē. Tad jau visi būs startējuši un tiesnesis varēs arī kontrolēt, vai nav pārtērēts starta laiks.. Pirmajā reizē sākam ar starta laiku 45 minūtēm (drīkst iesākt jaunu apli).  Ja kādam apnīk ātrāk – arī to piesaka tiesnesim. Pielikumā – treniņu Nolikums.

Raksts publicēts Jaunumi. Pievienot grāmatzīmēm saiti.

Komentāri slēgti.